Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Technologie

 

Lyocell micro naturalne mikrowłókno uzyskane z celulozy drzewnej. Wykonuje się z niego wysokiej jakości tkaniny, np. do produkcji kołder.
Lyocell fill naturalne włókno uzyskane celulozy drzewnej. Doskonale odprowadza wilgoć i jest antybakteryjne, stanowi więc świetne wypełnienie kołder.
Outlast® inteligentna tkanina wykorzystująca technologię stworzoną przez NASA i wykorzystywaną w kombinezonach dla astronautów podczas lotów kosmicznych. Outlast® składa się z zaawansowanych technologicznie cząsteczek nazywanych Thermocules®, które absorbują nadmiar ciepła z ciała, aby ponownie je uwolnić gdy spadnie temperatura.
Eko Tex międzynarodowy certyfikat wyróżniający produkty zgodne z normą EKO-TEX Standard 100, tj. nie zawierające szkodliwych dla zdrowia substancji.
DuPont międzynarodowa firma produkcyjno-badawcza. Działa w ponad 60 krajach świata. Słynie z odkrywania wysokiej jakości włókien o wyjątkowych parametrach.
Fillwell Dreamfill mieszanka dwu- i trójwymiarowych wydrążonych włókien zwiększająca zdolność izolacji termicznej o 35% w porównaniu z klasycznym włóknem przy zachowaniu niższej masy.