Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
produkty
Linia Wellness
dostępne rozmiary

Kołdry

135 x 200cm
155 x 200cm
200 x 200cm
200 x 220cm

Poduszki

50 x 70cm
50 x 80cm
70 x 80cm
80 x 80cm
Na życzenie Klienta wykonujemy również produkty w innych, nietypowych rozmiarach.

Kolekcja letnia i całoroczna

  • szybkie odprowadzanie wilgoci
  • długotrwałe działanie antybakteryjne
  • antyalergiczna
  • możliwość prania w temp. do 95⁰C

 
Jak wskazuje sama nazwa, zestaw Pure Wellness jest zaprojektowany dla utrzymania maksymalnej higieny snu. Kołdrę i poduszkę można prać aż w 95°C. Tak wysoka temperatura niezawodnie niszczy wszystkie roztocza czy bakterie, dlatego Pure Wellness jest idealnym wyborem dla alergików i dzieci. Higieniczność produktujest zwiększona dzięki zawartości 50% bawełny w tkaninie zewnętrznej, która charakteryzuje się doskonałą chłonnością i szybkim odprowadzaniem nagromadzonej wilgoci. Dzięki spiralnym włóknom wewnątrz, kołdra i poduszka zachowują swój kształt i objętość, pomimo wielokrotnego prania w wysokiej temperaturze.
 

Tkanina zewnętrzna

Kołdra wykonana z dwóch rodzaji materiału: 50% bawełna i 50% poliester

Wypełnienie kołdry

Czterokanalikowe spiralne włókna Fiber Loft, 100% PL. Są przewiewne i zabezpieczone przeciwko mikroorganizmom.

Wypełnienie poduszki

Wszystkie poduszki w kolekcji WELLNESS są wypełniane mieszanką Laguna Mix, czyli kombinacją delikatnych kłębuszków z włókien poliestrowych i specjalnych drobno pociętych poliuretanowych kosteczek. Mieszanka taka zapewnia elastyczność, miękkość i stabilność kształtu poduszki przez wiele lat użytkowania.