Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
produkty
Linia Wellness
dostępne rozmiary

Kołdry

135 x 200cm
155 x 200cm
200 x 200cm
200 x 220cm

Poduszki

50 x 70cm
50 x 80cm
70 x 80cm
80 x 80cm
Na życzenie Klienta wykonujemy również produkty w innych, nietypowych rozmiarach.

Kolekcja całoroczna

  • redukuje przegrzewanie
    i nocne pocenie się
  • absorbuje nadmiar ciepła,
    posiada zdolność odprowadzania wilgoci
  • materiał przyjemny w dotyku
  • aktywna termoregulacja
  • możliwość prania w temp. do 60⁰C

 
Produkty KLINMAM OUTLAST wykorzystują technologię opracowaną przez NASA dla zapewnienia perfekcyjnej termoregulacji. Przez całą noc utrzymują stabilną temperaturę, zbliżoną do ciepła ludzkiego ciała i pozwalają stworzyć w łóżku suche, odpowiednie dla snu środowisko. W przypadku, gdy pod jedną kołdra śpią dwie osoby, Outlast indywidualnie dostosowuje się do potrzeb każdej z nich, dając właściwą ilość ciepła.

Tkanina zewnętrzna

100% bawełna perkal, delikatna i gładka, połączona po jednej stronie z materiałem Outlast®, opracowanym przez NASA, zapewniającym aktywną regulację temperaturywilgotności do poziomu optymalnego dla ludzkiego ciała. W przypadku poduszek materiał Outlast® występuje po obu stronach.

Wypełnienie kołdry

lekkie, skręcone, markowe włókna Fillwell® Dreamfill o niskiej masie i wysokiej puszystości, zapewniające dobrą izolację termiczną.

Wypełnienie poduszki

Wszystkie poduszki w kolekcji WELLNESS są wypełniane mieszanką Laguna Mix, czyli kombinacją delikatnych kłębuszków z włókien poliestrowych i specjalnych drobno pociętych poliuretanowych kosteczek. Mieszanka taka zapewnia elastyczność, miękkość i stabilność kształtu poduszki przez wiele lat użytkowania.