Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
produkty
Linia Wellness
dostępne rozmiary

Kołdry

135 x 200cm
155 x 200cm
200 x 200cm
200 x 220cm

Poduszki

50 x 70cm
50 x 80cm
70 x 80cm
80 x 80cm
Na życzenie Klienta wykonujemy również produkty w innych, nietypowych rozmiarach.

Kolekcja całoroczna

  • antyalergiczność,
  • antyalergiczność
  • odprowadzanie wilgoci,
  • możliwość prania w temp. do 95⁰C

 
Zestaw Clima Wellness to doskonały wybór do Twojej sypialni. Skrywa w sobie wysokiej jakości 100% antyalergiczne materiały. Tkanina zewnętrzna składa się z wydrążonych mikrowłókien, dzięki czemu doskonale odprowadza wilgoć. Nigdy więcej już nie będziesz się budzić nieprzyjemnie spocony. Wypełnienie wnętrza stanowią wysokiej jakości lekkie, czterokanalikowe włókna Fiber Loft. Są one spiralnie skręcone, co nadaje im dużą puszystość i odporność na zgniatanie. Mają doskonałe właściwości termoizolacyjne, więc kołdra utrzymuje w trakcie nocy stabilną temperaturę. Ze spokojnego snu nie będzie cię wybudzać ani chłód, ani nadmierne ciepło. Kołdra dostępna jest w wyjątkowej wersji 4 pory roku, umożliwiającej zmianę grubości  pod- czas jej użytkowania.
 

Tkanina zewnętrzna

Wydrążone mikrowłókna klimatyczne, 100% PL

Wypełnienie kołdry

Czterokanalikowe spiralne włókna Fiber Loft, 100% PL

Wypełnienie poduszki

Wszystkie poduszki w kolekcji WELLNESS są wypełniane mieszanką Laguna Mix, czyli kombinacją delikatnych kłębuszków z włókien poliestrowych i specjalnych drobno pociętych poliuretanowych kosteczek. Mieszanka taka zapewnia elastyczność, miękkość i stabilność kształtu poduszki przez wiele lat użytkowania.